Orzecznictwo
Chiny Zhangjiagang Langbo Machinery Co. Ltd. Certyfikaty
Chiny Zhangjiagang Langbo Machinery Co. Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

No input file specified.

No input file specified.
No input file specified. No input file specified. No input file specified. No input file specified.

Duży Obraz :  No input file specified.

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: ZHANGJIAGANG
Nazwa handlowa: LB
Orzecznictwo: CE,ISO
Numer modelu: FUNT
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD,EUR
Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 15 ZESTAWÓW W MIESIĄCU

No input file specified.

Opis
Główna część elektryczna: Siemens Napięcie: Dostosowane
Przetworzone z tworzywa sztucznego: PCV Podanie: Profil
Orzecznictwo: CE ISO Słowa kluczowe: Maszyna do produkcji produktów z tworzywa sztucznego z drewna
Konstrukcja śrubowa: stożkowa podwójna śruba Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, Instalacja, uruchomienie i szkolenie w tere
Automatyczna ocena: Automatyczny Gwarancja: 12 miesięcy po instalacji w miejscu lokalnym
High Light:

linia do produkcji blach marmurowych z pcv

,

maszyna do produkcji blach z pcv

 

 

Maszyna do wytłaczania WPC / Linia do produkcji paneli ściennych z PVC / Maszyna do produkcji wytłaczarek profili WPC

 
 
Opis produktu
 

Maszyna do wytłaczania WPC / linia do produkcji paneli ściennych z PVC / maszyna do produkcji wytłaczarek profili WPC można omówić na podstawie różnych materiałów, jest to rodzaj wysokowydajnego sprzętu do wytłaczania tworzyw sztucznych, składa się głównie z podajnika siły, miękkiej śruby plastyfikującej i beczki, wysokiej precyzyjna skrzynia biegów, układ wydechowy, charakteryzuje się równomiernym mieszaniem, lepszą plastyfikacją, stabilną pracą, dużą wydajnością i nadaje się do produkcji produktów PVC z mieszanego proszku, w różnych formach i innych urządzeniach pomocniczych, może wytwarzać rurę z tworzywa sztucznego, profil, deska, arkusz, granulki i tak dalej.

 

 

Szczegóły ekstrudera

 

1. Wytłaczarka dwuślimakowa serii SJZ - maszyna do wytłaczania paneli ściennych z PVC WPC.

2.Skrzynia biegów: przyjęcie super jakości skrzyni biegów i reduktora, z ładnym konturem, stabilną pracą, niskim poziomem hałasu i długim czasem pracy.

3.Wytłaczający system kontroli temperatury cylindra: zastosowanie odlewanych aluminiowych grzejników z pokrywami ze stali nierdzewnej, system chłodzenia wiatrem, zapewniający dobre właściwości chłodzenia i ogrzewania, precyzyjne sterowanie temperaturą.

4. Śruba i bęben: instalacja rdzenia ślimaka z wewnętrznym systemem kontroli temperatury, lufa wyposażona w system odgazowania próżniowego, może pozbyć się spalin z surowca, co gwarantuje doskonałą jakość produktów.

5. Siemens Electrical Element: nasza maszyna wybiera wysokiej jakości materiał do produkcji każdego detalu.Elementy SIEMENS to znana najwyższa jakość, gwarantująca pracę maszyny.
No input file specified. 0
 
Wytłaczanie przepływu
 

Maszyna do wytłaczania WPC / Linia do produkcji paneli ściennych z PCV / Maszyna do produkcji wytłaczarek profilowych WPC: Maszyna do wytłaczania dwuślimakowego stożkowego serii SJZ → Forma do matryc → Stół do kalibracji próżniowej → Odciąg → Maszyna do cięcia → Układarka.

(Uwaga: inne maszyny pomocnicze, takie jak kruszarka, rozdrabniacz, mikser, zostaną dostarczone zgodnie z wymaganiami klienta)

1. Forma - maszyna do wytłaczania paneli sufitowych i ściennych z PVC.

2. Zbiornik do kalibracji próżniowej: z dwoma aluminiowymi stojakami, do montażu różnych matryc, korpus główny zbiornika wykonany ze stali nierdzewnej, długi czas pracy.

3. Odciąg: maszyna do odciągania z 2 ustawieniami umożliwia wytwarzanie profili o różnej szerokości, z prędkością odciągania regulowaną przez falownik ABB.

4. Maszyna do cięcia: cięcie piłą, z systemem odpylania

5. maszyna do laminowania i maszyna do tłoczenia na gorąco

 

No input file specified. 1

Parametr techniczny
 

1. Maszyna do wytłaczania paneli ściennych z PVC jest rodzajem specjalnego sprzętu do wytłaczania związku PVC.Dzięki różnego rodzaju formom i maszynom pomocniczym może produkować wszelkiego rodzaju tworzywa PVC, profile, płyty, arkusze, pręty i granulację.

2. Wytłaczane PCV do plastikowych paneli sufitowych mają zastosowany system chłodzenia oleju.Beczka jest chłodzona specjalnym systemem chłodzenia wiatrem.

3. Panel sufitowy i system wytłaczarek paneli ściennych zastosował specjalne sterowanie komputerowe.Zgodnie z wymaganiami klientów można wykonać najbardziej rozsądną konstrukcję stożkowej podwójnej śruby, aby uzyskać najlepszą wydajność miasta plastycznego i jakość materiału

4. Maszyna do wytłaczania tworzyw sztucznych do panelu ściennego wykonana jest za pomocą specjalnego cyfrowego frezarki śrubowej o wysokiej precyzji;właściwości wytłaczania mogą być wysoce zharmonizowane.Najpierw wprowadziła zaawansowaną technikę wytwarzania śrub o zmiennym skoku i głębokości, dzięki czemu materiał może być łagodniej ścinany i cięty.

5. Skrzynka rozdzielcza na maszynie do produkcji paneli ściennych jest specjalnie zaprojektowana, łożysko siły ciągnącej jest w pełni importowane, a żywotność napędu może zostać przedłużona.Może wytrzymać duże ciśnienie wytłaczania.

6. Wytłaczanie z tworzywa sztucznego do paneli ściennych i paneli sufitowych z PCV wykorzystuje głównie importowane części, ma wiele systemów alarmowych i jest kilka problemów, które można łatwo wyeliminować.W układzie chłodzenia zastosowano specjalną konstrukcję, obszar wydzielania ciepła jest powiększony, chłodzenie jest szybkie, a tolerancja regulacji temperatury może wynosić ± 1 stopień.

 

 

Model SJZ45 SJZ51 SJZ65 SJZ80 SJZ92
Średnica ślimaka (mm) 45/100 51/105 65/132 80/156 92/188
Prędkość obrotowa ślimaka (obr / min) 4-45.5 1-30 1-34,7 1-36,9 1-32,9
Efektywna długość śruby (mm) 1000 1050 1430 1800 2520
Moc silnika głównego (kw) 15 22 37 55 90
Moc grzania beczki (kw) 12 18 24 36 48
Wydajność (kg / h) 95 110 250 380 520
Wysokość środkowa (mm) 1000
Waga netto (kg) 3000 3200 5000 6500 7500

No input file specified. 2

Szczegóły kontaktu
Zhangjiagang Langbo Machinery Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: info

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)