Maszyna do wybierania dzwonków na rurę o średnicy 315 mm
Szczegóły produktu
| Średnica rury: | 16 ~ 800 mm | Pojemność: | 120 ~ 800 kg/godz |
|---|---|---|---|
| Czas dostawy: | 45 dni | Zainstaluj moc: | 37 ~ 600 kW |
| Wytłaczarka: | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | ||
| Podkreślić |
maszyna do rur pvc upvc,maszyna do rur pvc 315mm,maszyna do rur pvc 600 kw |
||
Opis produktu
- Automatyczne urządzenia do drukowania rurociągów z tworzyw sztucznych
- Kompatybilne z liniami produkcyjnymi rur lub samodzielnym działaniem
- Przetwarzanie sterowane przez PLC i proces cyklu dzwonienia
- Odpowiednie dla przewodów o średnicy Φ16-800 mm
- Prędkość regulowana na podstawie średnicy rury i wymogów maszyny wytłaczającej
- Dostępne konfiguracje dostosowywalne
| Średnica rury | Φ16-Φ63 |
| Długość rury | Odpowiednie dla różnych długości rur |
| Prędkość produkcji | 60-180 PCS/h |
| Maksymalna temperatura ogrzewania | 300° |
| Moc sprężarki powietrza | 00,4-0,6 Mpa |
| Moc instalacji | 90,5 kW |
| System sterowania PLC | FX1n-60MR |
| Wymagania elektryczne | 380V 50HZ 3P (przystosowany na żądanie klienta) |
| Wymiary maszyny | 4800*2250*1650 mm |
| Masa maszyny | 30,5 tony |
- Maszyny do prania i recyklingu tworzyw sztucznych
- Maszyny do granulowania tworzyw sztucznych
- Maszyny do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
- Powiązane wyposażenie pomocnicze
Najważniejsze cechy produktu
Maszyna do wybierania dzwonków na rurę o średnicy 315 mm Przegląd produktu Maszyna do wybierania rur PVC z serii 315mm LB zapewnia stabilną wydajność i wysoką wydajność do zastosowań przemysłowych w produkcji rur. Cechy maszyny Automatyczne urządzenia do drukowania rurociągów z tworzyw sztucznych ...
75-250mm PVC Rurociąg Elektryczny Przewodów Wodowych Woda Maszyna do produkcji
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
50-250MM maszyna do produkcji rur HDPE jednowiercowa pełnoautomatyczna linia wytłaczania rur PE
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
Gas Water PE Pipe Extrusion Line Single Outlet 4 - 9m / Min Capacity
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
Decoration PVC Foam Board Extrusion Line 45 / 90mm Double Screw Diameter
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.