| Moc silnika | 3,0 KW |
|---|---|
| Średnica rury szczelinowej | 50-250 mm lub dostosowane |
| Głębokość rowkowania | 0-10 mm |
| Śruba i beczka | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
| Ostrza do bicia | SKDII |
| Odległość szczelinowania | Dostosowane |
|---|---|
| Średnica śruby | 80/156 |
| Głębokość rowkowania | 0-10 mm |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Falownik | WĄTEK |
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Aplikacja | Rura zaopatrzenia w wodę |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |