| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 1000L |
|---|---|
| CHŁODZONY TYP MIESZALNIKA | POZIOMY |
| WŁADZA NOTORA | 11KW |
| ROZŁADUNEK | PNEUMATYCZNY |
| TEMPERATURA | Automatyczna kontrola |
| Konstrukcja śruby | Pojedynczy |
|---|---|
| Automatyczny układ | Pełny automatyczny |
| aplikacji | Rura |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE HDPE |
| Moc | 100KW |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |