| Szczegóły pakowania | Drewniane skrzynie i palety |
|---|---|
| Materiał procesowy | przedmieszka |
| Projekt | W zależności od klientów |
| Modelu | wytłaczarka jednoślimakowa |
| Wymiar | 8000 * 1500 * 2500 mm |
| napięcie | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Marka sprężarki | Copeland lub Panasonic |
| Parownik | Wyrzutnik z łuski i rurki |
| Model | 75 KM |
| Kanał przepływu wody | Rury miedziane |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Produkt końcowy | Produkcja PCV |
|---|---|
| Główna część elektryczna | a Schneidera |
| Numer modelu | SJSZ51/105 65/1132 80/156 |
| Stan | Nowy |
| Konstrukcja śruby | śruba bliźniacza |