| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| Produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Produkt finalny | Produkcje PCV |
|---|---|
| Główna część elektryczna | Siemens Schneider |
| Numer modelu | SJSZ51/105 65/1132 80/156 |
| Stan | Nowy |
| Konstrukcja śrubowa | podwójna śruba |
| Moc silnika | 55KW |
|---|---|
| PRZETWORZONY MATERIAŁ | PCV |
| Typ śruby | stożkowa bliźniacza śruba |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| MARKA SKRZYNI BIEGÓW | FLENDER |
| Pojemność mieszania | 50-200L |
|---|---|
| Typ ostrza mieszającego | Łopatka śmigła |
| Kontrola prędkości | Zmienna prędkość |
| Tryb mieszania | Napęd silnikowy |
| Kontroler | Mikrokomputer |
| Pojemność mieszania | 50-200L |
|---|---|
| Typ ostrza mieszającego | Łopatka śmigła |
| Kontrola prędkości | Zmienna prędkość |
| Tryb mieszania | Napęd silnikowy |
| Kontroler | Mikrokomputer |
| Pojemność mieszania | 50-200L |
|---|---|
| Typ ostrza mieszającego | Łopatka śmigła |
| Kontrola prędkości | Zmienna prędkość |
| Tryb mieszania | Napęd silnikowy |
| Kontroler | Mikrokomputer |