| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 500L/1000L |
|---|---|
| Typ miksera | wertykalny horyzontalny |
| WŁADZA NOTORA | 55/72/15KW |
| Rozładowanie | AUTO PNEUMATYCZNY |
| Temperatura | KONTROLA AOTOMATYCZNA |