Pojedyncze rury PE z PE-HDPE Maszyny do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych do produkcji rur wodnych
Szczegóły produktu
| Średnica rury: | 16 ~ 800 mm | Pojemność: | 120 ~ 800 kg/godz |
|---|---|---|---|
| Czas dostawy: | 45 dni | Zainstaluj zasilanie: | 37 ~ 600 kW |
| wytłaczarka: | Wytłaczarka jednoślimakowa | ||
| Podkreślić |
maszyna do wydmuchiwania rur,maszyna do zwijania rur pcv |
||
Opis produktu
Wytłaczarki do rur z tworzywa sztucznego PE HDPE z pojedynczą śrubą do produkcji węży wodnych
Wąż do wody PE HDPE Maszyna do produkcji / linia produkcyjna wytłaczarki
Detale:
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Podanie: | Rura dostarczająca energię |
| Moc (W): | 37KW |
| Orzecznictwo: | CE ISO9001 |
| Średnica rury: | 16~800mm |
| Surowiec: | Ziarno PE |
| Obszar produkcji: | Chiny |
| Rodzaj: | Linia do produkcji rur, linia do wytłaczania rur PE |
| Zdolność produkcyjna: | 90% |
| Numer modelu: | GFE-PE |
| Wymiar (L * W * H): | 25*4*4 M |
| Gwarancja: | 13 miesięcy |
| Wytłaczarka: | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Czas dostawy: | 30 DNI |
| Certyfikat: | ISO9001, CE, SGS |
| Materiał rury: | PE |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny (kontynent) |
| Napięcie: | 3 FAZY 380 V 50 Hz |
| Waga: | 6T |
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Wysokość centralna: | 1000mm |
| Pojemność: | 120~800kg/h |
| Marka stycznika: |
Przepływ pracy:
Mikser → Podawanie próżniowe → Materiał suchy → Wytłaczarka jednoślimakowa → Wytłaczarka linii znakującej (co-wytłaczanie) → Zbiornik chłodzący do natryskiwania kalibracji próżniowej → Zbiornik chłodzący do natryskiwania → Drukarka z kolorową wstążką → Haul-wyłączyć maszynę → Cutter → Stacker
Główny parametr techniczny linii do produkcji rur HDPE / linia do wytłaczania rur PE:
| Przedmiot: | SJGF75 | SJGF160 | SJGF250 | SJGF450 | SJGF630 | SJGF800 | SJGF1000 |
|
Średnica (mm): |
20-75 | 63-160 | 75-250 | 160-450 | 315-450 | 400-800 | 500-1000 |
| Maszyna główna: |
SJ25/25 SJ65/33 |
SJ25/25 SJ65/33 |
SJ25/25 SJ75/33 |
SJ25/25 SJ90/33 |
SJ25/25 SJ120/33 |
SJ150/33 | SJ150/33 |
|
Maks.Pojemność (kg/h) |
120-150 | 120-300 | 280-400 | 500-700 | 700-900 | 900-1200 | 900-1200 |
|
Całkowita moc (KW): |
110 | 130 | 260 | 400 | 500 | 600 | 600 |
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej maszyny do produkcji rur HDPE / maszyny do produkcji rur HDPE, daj nam znać!
| Szczegóły pakowania: |
Pakiet do linii produkcyjnej do wytłaczania rur PE. Korpus Pokryty folią termokurczliwą PE. Dno z drewnianą paletą. Drewniane pudełko na formy. |
| Szczegóły dostawy: | 30 dni na linię produkcyjną do wytłaczania rur PE |
Nasze usługi:
Gdy maszyna zostanie ukończona przed dostawą, powiadomimy klienta, aby sprawdził wersję próbną. Maszyna dotrze do fabryki klienta, w razie potrzeby wyślemy inżyniera, aby zainstalować maszynę, debugować! maszyny i przeszkolić pracownika.
Czas gwarancji: rok.
Dołącz do nas, wszystko sprawi, że będziesz zadowolony, jeśli nie wierzysz, przetestujmy teraz!O (∩_∩) O, czekamdla Was!
Zastosowanie rury PE:
1. System miejskiej sieci wodociągowej
Rura PE o dużej średnicy, nietoksyczna dla zdrowia, nie zanieczyszczająca, bardziej odpowiednia do głównego przewodu wodociągowego i zakopana rura, bezpieczeństwo, higiena, wygodna konstrukcja.
2. Rura do nawadniania rolnictwa
Rura PE wewnątrz elegancka, świetny przepływ, konstrukcja poprzeczna, dobra odporność na uderzenia, jest idealnym narzędziem do nawadnianie rolnicze.
3. Przewód materiałów przemysłowych
Przemysł chemiczny, włókno chemiczne, spożywczy, leśny, farmaceutyczny, lekki i papierniczy, metalurgiczny i inne przemysłowe rury transportujące surowce.
4.Krajobrazowa sieć wodociągowa
Architektura krajobrazu wymaga dużej ilości rur wodociągowych, wytrzymałości rur PE i niskich kosztów, dzięki czemu staje się najlepszym wyborem.
5. Rury odprowadzające ścieki
Rura PE ma wyjątkową odporność na korozję, może być stosowana w ściekach przemysłowych, rurach odprowadzanych ściekami, niska koszty i koszty utrzymania .
Przedstawienie firmy:
ZHANGJIAGANG LANGBO MACHINERY CO., LTD znajduje się w mieście Zhangjiagang, co zajmuje 2 godziny samochodem z Szanghaju i 40 minut od lotniska WUXI.
Nasza firma dostarcza głównie różnego rodzaju maszyny z tworzyw sztucznych, takie jak maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych, maszyna do granulowania tworzyw sztucznych, maszyna do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych i powiązane urządzenia pomocnicze.Na podstawie więcejponad 20 lat doświadczenia i nieustanne starania w tej dziedzinie, zdobyliśmy duże doświadczenie i profesjonalizm technologia na rozwiązaniach od projektu technicznego do produkcji wyciskania.
To, co możemy obiecać, to oferowanie klientom wysokiej jakości maszyn w konkurencyjnych cenach z pozytywną obsługą posprzedażną w dowolnym momencie.
Najważniejsze cechy produktu
Wytłaczarki do rur z tworzywa sztucznego PE HDPE z pojedynczą śrubą do produkcji węży wodnych Wąż do wody PE HDPE Maszyna do produkcji / linia produkcyjna wytłaczarki Detale: Stan: schorzenie: Nowy Podanie: Rura dostarczająca energię Moc (W): 37KW Orzecznictwo: CE ISO9001 Średnica rury: 16~800mm ...
75-250mm PVC Rurociąg Elektryczny Przewodów Wodowych Woda Maszyna do produkcji
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
50-250MM maszyna do produkcji rur HDPE jednowiercowa pełnoautomatyczna linia wytłaczania rur PE
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
Gas Water PE Pipe Extrusion Line Single Outlet 4 - 9m / Min Capacity
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
Decoration PVC Foam Board Extrusion Line 45 / 90mm Double Screw Diameter
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.