PCV Listwy przypodłogowe Maszyna z tworzywa sztucznego, Szafka Wpc Board Linia produkcyjna
Szczegóły produktu
| Ocena automatyczna: | Pełna automatyka | Aplikacja: | Tablica |
|---|---|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne: | PCV, WPC | Moc: | 75 kW |
| Konstrukcja śruby: | Podwójna śruba | Woltaż: | 220 V/380 V |
| Podkreślić |
linia produkcyjna z pianki pcv,maszyna do produkcji pianek pcv |
||
Opis produktu
Linia do wytłaczania płyt z tworzywa sztucznego WPC PVC, Linia do produkcji płyt szafkowych WPC
Opis:
1. Technologia ta nadaje się do produkcji produktów WPC o wysokiej wartości z różnych tworzyw sztucznych i naturalnych włókien,
a materiał stanowi 90% odpadów tworzyw sztucznych i odpadów naturalnych włókien.
2. Dzięki naukowemu i rozsądnemu projektowi maszyna pracuje wydajnie.
3. Dzięki właściwościom drewna i tworzywa sztucznego, produkty WPC charakteryzują się wysoką sztywnością i udarnością
wydajność. Stosunek wydajności do ceny jest znacznie wyższy niż w przypadku tworzyw sztucznych i drewna.
4. Produkty WPC można poddać recyklingowi w 100% i są to produkty przyjazne dla środowiska
| Dw ślimakowa wytłaczarka stożkowa | SJSZ-80/156 | wyposażona w automatyczną maszynę do podawania sprężyn |
| System sterowania elektrycznego |
1). Falownik ABB 2). Interfejs człowiek-maszyna 3). Moduły , stycznik Schneider 4). Regulator temperatury Omron |
|
| Forma WPC | SJM-800×15 | |
| Platforma kalibracyjna próżniowa | SZD-6000 | |
| Ciągnik gąsienicowy | SLQ-950 | |
| Cięcie poprzeczne | SQG-1000 | |
| Przenośnik | SXS-4000 | |
| Szybka mieszarka chłodząca | SHRL300/600 | |
| Kruszarka do tworzyw sztucznych | SWP-450 | kruszarka wieloostrzowa |
| młyn |
Specyfikacje:
| Materiał | PVC/PE+proszek drzewny, z materiałem pomocniczym |
| Specyfikacja produktu | (825mm ,725mm,625mm)×45mm |
| Prędkość linii produkcyjnej | 0,2-0,5 m/min |
| Maks. Wydajność: | 380 kg/h |
| Wymiary całkowite | 23×1,6×3 D×S×W(m) |
| Waga | 10T |
| Moc całkowita | 185 kW |
| Moc rzeczywista | 115 kW |
| Zużycie powietrza | 0,4 m³/min |
| Ciśnienie powietrza | 0,6 MPa |
| Objętość obiegu wody | 0,3 m³/min |
| Moc | AC380V±10%, 50HZ, 3P (zgodnie z dostawą prądu w Twoim mieście) |
| Źródło wody |
Woda przemysłowa, wolna od zanieczyszczeń i poddana filtracji, Ciśnienie wody: 0,4 MPa, temperatura wody: 14-25°C |
| Temperatura otoczenia roboczego | 0-40°C |
Przewaga konkurencyjna:
1. przyjąć lepszy ślimak spieniający
2. gładka powierzchnia twardej płyty
3. stabilna praca
Najważniejsze cechy produktu
Linia do wytłaczania płyt z tworzywa sztucznego WPC PVC, Linia do produkcji płyt szafkowych WPC Opis: 1. Technologia ta nadaje się do produkcji produktów WPC o wysokiej wartości z różnych tworzyw sztucznych i naturalnych włókien, a materiał stanowi 90% odpadów tworzyw sztucznych i odpadów naturalnyc...
75-250mm PVC Rurociąg Elektryczny Przewodów Wodowych Woda Maszyna do produkcji
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
50-250MM maszyna do produkcji rur HDPE jednowiercowa pełnoautomatyczna linia wytłaczania rur PE
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
Gas Water PE Pipe Extrusion Line Single Outlet 4 - 9m / Min Capacity
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
Decoration PVC Foam Board Extrusion Line 45 / 90mm Double Screw Diameter
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.