| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ-65/132 |
| Wymiary (L * W * H) | 20*2,5*2,5 m |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 180 MM |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Sposób chłodzenia | Dysza natryskowa |
| kolor | Opcjonalny |
|---|---|
| Funkcja | Długa żywotność |
| Surowiec | PVC i proszek drzewny |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| kolor | Opcjonalny |
|---|---|
| Numer modelu | SJZ |
| Surowiec | WPC PVC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Napęd silnikowy | 55KW |
|---|---|
| Typ produkcji | Współeksporność |
| Zgodność surowców | Włókno drzewne, proszek z tworzywa sztucznego, dodatki |
| Szerokość | 200 240 300 400 mm |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
| Pojemność | 350 kg/godz |
|---|---|
| Główny model wytłaczacza | 65/132 |
| Moc silnika | 55 kW |
| Pojemność wyjściowa | 250 kg/godz |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
| Szerokość | 200 240 300 400 mm |
|---|---|
| Maksymalna pojemność | Opcjonalnie 300kg/h-900kg/h |
| Pojemność | 100-150kg/godz |
| Kontrola | Ekran dotykowy PLC |
| Surowiec | Mąka drzewna, HDPE/LDPE/PP, dodatki |
| Nóż | Przecinarka |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 300 mm |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | WPC |
| Off-off | GĄSIENICE |
| Nóż | Przecinarka |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 300 mm |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | WPC |
| Off-off | GĄSIENICE |