| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Surowiec | Granulat PE i przedmieszka |
|---|---|
| Stopień automatyczny | Pełna automatyka |
| Średnica rury | 16mm-63mm |
| Wydajność (kg/godz.) | 250kg/h-300kg/h |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał śrubowy | 38crmoala |
|---|---|
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| ŚREDNICA RURY WODNEJ | 16-1200 mm |
| ŚREDNICA RURY GAZOWEJ | 16-160mm |
| Koncepcja śruby | POJEDYNCZY ŚLIMAK / WSPÓŁWYCIĄGARKA |
| Packaging Details | WOODEN BOX |
|---|---|
| Material | PE |
| Screw Diameter | 65mm |
| LD Ratio | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |