| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Konstrukcja śruby | Pojedyncza śruba |
| Moc | 30KW |
| Napięcie | 220V/380V/415V |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Napięcie | 380 V / 220 V. |
|---|---|
| Średnica rury | 16-110MM |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | Rura PP |
| MARK LINE | wytłaczarka jednoślimakowa |
| Szczegóły pakowania | NORMALNY PAKIET |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, |
| Możliwość Supply | 15 ZESTAWÓW W MIESIĄCU |
| Miejsce pochodzenia | ZHANGJIAGANG |
| Średnica rury | 20-400 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-1000MM |
| COLOUR | BLACK, ORANGE |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| MARK LINE | YES |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-1000MM |
| COLOUR | BLACK, ORANGE |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| LINIA ZNACZ | - Tak, proszę. |