| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Średnica rury | 16-160mm |
|---|---|
| napięcie | 380 V 50 Hz 3Phase (dostosowany), popyt na klienta |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
| Gwarancja | 2 lata |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | niestandardowe |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |