| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37KW |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ |
| Szybkość linii produkcyjnej | 1-5 m / min |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PVC, PE, PP |
| Numer modelu | SJSZ |
| Zastosowanie do | Rury PCV, profile, płyty itp. |
| Konstrukcja śrubowa | podwójna śruba |