| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| Surowiec | PP Pellets |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |