| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ |
| Szybkość linii produkcyjnej | 1-5 m / min |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PVC, PE, PP |
| Numer modelu | SJSZ |
| Zastosowanie do | Rury PCV, profile, płyty itp. |
| Konstrukcja śrubowa | podwójna śruba |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowiec | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |