| Numer modelu | LB-75/150 |
|---|---|
| Typ przetwarzania | PE |
| Model | SJ-30 |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Konstrukcja śruby | pojedynczy |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 1000L |
|---|---|
| CHŁODZONY TYP MIESZALNIKA | POZIOMY |
| WŁADZA NOTORA | 11KW |
| ROZŁADUNEK | PNEUMATYCZNY |
| TEMPERATURA | Automatyczna kontrola |
| surowiec | PP/PE Roztopione grudki |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg/godz |
| Działanie | Pełna automatyka |
| Całkowita moc | 110 kW |
| KRUSZĄCY SPOSÓB | ROZDRABNIACZ JEDNOWAŁOWY |
| surowiec | PP/PE Roztopione grudki |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg/godz |
| Działanie | Pełna automatyka |
| Całkowita moc | 110 kW |
| KRUSZĄCY SPOSÓB | ROZDRABNIACZ JEDNOWAŁOWY |
| surowiec | PP/PE Roztopione grudki |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg/godz |
| Działanie | Pełna automatyka |
| Całkowita moc | 110 kW |
| KRUSZĄCY SPOSÓB | ROZDRABNIACZ JEDNOWAŁOWY |
| surowiec | PP/PE Roztopione grudki |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg/godz |
| Działanie | Pełna automatyka |
| Całkowita moc | 110 kW |
| KRUSZĄCY SPOSÓB | ROZDRABNIACZ JEDNOWAŁOWY |
| surowiec | PP/PE Roztopione grudki |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg/godz |
| Działanie | Pełna automatyka |
| Całkowita moc | 110 kW |
| KRUSZĄCY SPOSÓB | ROZDRABNIACZ JEDNOWAŁOWY |
| Konstrukcja śruby | Pojedynczy |
|---|---|
| Automatyczny układ | Pełny automatyczny |
| aplikacji | Rura |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE HDPE |
| Moc | 100KW |