| OBJĘTOŚĆ STATKU | 1000L |
|---|---|
| TYP MIESZANIA | TYP U |
| WŁADZA NOTORA | 15kW |
| ROZŁADUNEK | AUTOMATYCZNY PNEUMATYCZNY |
| Temperatura | AOTOMATYCZNY |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |