| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Obsługa posprzedażna | Inżynier zagraniczny |
| Aplikacja | Rura |
| Konstrukcja śruby | Pojedyncza śruba |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Rozmiar rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Zastosowanie | rura |
| Projekt śruby | Pojedyncza śruba |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Rozmiar rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Obsługa posprzedażna | Inżynier zagraniczny |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Rozmiar rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Rozmiar rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| prędkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |