| Moc wytłaczarki (kw) | 55kw |
|---|---|
| Średnica rury | 16-110MM |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | RURA PPRC |
| MARK LINE | wytłaczarka jednoślimakowa |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 22KW-160KW |
| Woltaż | 3 faza 380 V 50 Hz |
| Falownik | WĄTEK |
| Kontrola | PLC |
| Nazwa | Linia do wytłaczania rur PE |
|---|---|
| Podanie | produkcja fajek |
| Proces plastyczny | PE |
| Silnik | Siemens |
| zakres średnic | 16-1000mm |
| nazwisko | Linia do wytłaczania rur PE |
|---|---|
| Zastosowanie | produkcja rur |
| Proces plastyczny | PE |
| Silnik | SIEMENS |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP PE PPR |
|---|---|
| Ocena automatyczna | W pełni automatyczny |
| Certyfikat | CE ISO9001 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Konstrukcja śruby | Pojedyncza śruba |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-63mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Konstrukcja śrubowa | Pojedyncza śruba |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | RURA PPRC |
| falownik | Marka ABB |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |