| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełny automatyczny |
| Przetworzone z tworzyw sztucznych | PPR |
| Marka motoryzacyjna | Siemens Original |
| Falownik | WĄTEK |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Wytłaczarka | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Główna część elektryczna | Siemens |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Napięcie | Dostosowane |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PCV |
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
|---|---|
| Ocena automatyczna | Pełna automatyka |
| Aplikacja | Tablica |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PCV |
| Moc | 240 kW |