| Średnica rury | 20-25mm |
|---|---|
| wytłaczarka | 65/132 |
| Ciągnąć się | DWA ZACIĄGI GĄSIENICOWE |
| Aplikacja | PRZEWÓD ELEKTRYCZNY |
| Metoda pakowania | OPAKOWANIE DREWNIANE I FOLIA |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Średnica rury | 20-25mm |
|---|---|
| wytłaczarka | 65/132 |
| Ciągnąć się | DWA ZACIĄGI GĄSIENICOWE |
| Aplikacja | PRZEWÓD ELEKTRYCZNY |
| Metoda pakowania | OPAKOWANIE DREWNIANE I FOLIA |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | Wyprodukowano w Chinach |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Rozmiar rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| prędkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| PIPE DIAMETER | 25-63 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | Pełny automatyczny |
| Plastik przetworzony | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Po usłudze sprzedaży | Inżynier zagraniczny |