| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| Surowiec | PP Pellets |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| Surowiec | PP Pellets |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| Surowiec | PP Pellets |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Model wytłaczania | WYKRÓCANIE SILNE SPRAWNIE |
|---|---|
| Rozmiar profilu | Max. 2140 mm |
| Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | SJ 120/35 |
| Surowiec | PP Pellets |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Plastikowy | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | Proszek PVC |
| Nazwa | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folią |
| Plastikowy | PCW |
| Podanie | produkcja rur |
| surowiec | proszek pcv |
| Modelu | SJSZ |
|---|---|
| Warunek | Nowy |
| Konstrukcja śruby | Twin Screw |
| Automatyczny układ | Automatyczne |
| Silnik | Siemens |
| MOC | 22-55KW |
|---|---|
| WYTŁACZARKA | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
| ROZMIAR PROFILU | 108-1200 MM |
| KOLOR PROFILU | BIAŁY |
| OPERACJA | AUTOMATYCZNY |