| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Modelu | SJSZ |
|---|---|
| Warunek | Nowy |
| Konstrukcja śruby | Twin Screw |
| Automatyczny układ | Automatyczne |
| Silnik | Siemens |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | proszek |
| Moc silnika | 37KW |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |