| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Produkt finalny | Produkcje PCV |
|---|---|
| Główna część elektryczna | Siemens Schneider |
| Numer modelu | SJSZ51/105 65/1132 80/156 |
| Stan | Nowy |
| Konstrukcja śrubowa | podwójna śruba |