| Final product | PVC productions |
|---|---|
| Usage | Water Pipe |
| Model | SJZ-65/132 conical double screw extruder |
| Condition | New |
| Screw Design | Twin Screw |
| Power(W) | 55-280KW |
|---|---|
| motor | SIMENS |
| Model | single screw extruder |
| Condition | New |
| Screw Design | single |
| Surowiec | PP/PE Roztopione grudki |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg/h |
| Działanie | Pełny automatyczny |
| Całkowita moc | 110 kW |
| KRUSZĄCY SPOSÓB | ROZDRABNIACZ JEDNOWAŁOWY |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 1000L |
|---|---|
| TYP MIESZANIA | TYP U |
| WŁADZA NOTORA | 15kW |
| ROZŁADUNEK | AUTOMATYCZNY PNEUMATYCZNY |
| Temperatura | AOTOMATYCZNY |
| Szczegóły pakowania | Drewniane skrzynie i palety |
|---|---|
| Materiał procesowy | przedmieszka |
| Projekt | W zależności od klientów |
| Modelu | wytłaczarka jednoślimakowa |
| Wymiar | 8000 * 1500 * 2500 mm |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37KW |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |