| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Surowiec | PP/PE Roztopione grudki |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg/h |
| Działanie | Pełny automatyczny |
| Całkowita moc | 110 kW |
| KRUSZĄCY SPOSÓB | ROZDRABNIACZ JEDNOWAŁOWY |
| surowiec | PP/PE Roztopione grudki |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg/godz |
| Działanie | Pełna automatyka |
| Całkowita moc | 110 kW |
| KRUSZĄCY SPOSÓB | ROZDRABNIACZ JEDNOWAŁOWY |
| Średnica rury | 16 ~ 800 mm |
|---|---|
| Marka stycznika | Siemensa |
| Pojemność | 120 ~ 800 kg/godz |
| Czas dostawy | 45 dni |
| Zainstaluj moc | 37 ~ 600 kW |
| Marka silnika | Siemens |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | opakowanie foliowe i drewniana skrzynka |
| Materiał | Materiał LDPE |
| Typ wytłaczarki | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Serwis inżyniera | tak |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |