| Średnica rury | 16-160mm |
|---|---|
| napięcie | 380 V 50 Hz 3Phase (dostosowany), popyt na klienta |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
| Gwarancja | 2 lata |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-63mm; 20-63mm; 3 layer 3 warstwy |
| Wydajność wytłaczarki | 350kgs / h dla wewnętrznego i zewnętrznego + 180kgs / h środkowego GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3-warstwowe z dwoma wytłaczarkami |
| Szybkość produkcji | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |
| Przekładnie | ZINTEGROWANA SKRZYNIA BIEGÓW |
|---|---|
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Części elektryczne | Siemens lub Schnider |
| Wyjście | 800 kg/h |
| Skrzynia biegów | Zintegrowany pionowo |