| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | W pełni automatyczny |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE |
| Główna instalacja elektryczna | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Serwis inżynierski za granicą |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | W pełni automatyczny |
| Główna instalacja elektryczna | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Serwis inżynierski za granicą |
| Podanie | Rura |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Moc wytłaczarki (kw) | 90KW |
|---|---|
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba |
| KOLOR | CZARNY, POMARAŃCZOWY |
| PODANIE | RURA PPRC |
| OZNACZ LINIĘ | WYTŁACZARKA JEDNOŚRUBOWA |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| KOLOR | CZARNY, POMARAŃCZOWY |
| wylot | pojedyncze wyjście |
| Wyjście | 3-10 kg/h |
| Odwrócony | WĄTEK |
| Średnica rury | 16-160mm |
|---|---|
| napięcie | 380 V 50 Hz 3Phase (dostosowany), popyt na klienta |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szczegóły pakowania | Owijanie folią PE |
|---|---|
| Imię | zakład produkcji rur pcv |
| Projekt śruby | Podwójna śruba |
| Napięcie | Dostosowane |
| Kolor | Dostosowane |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |