| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność mieszania | 50-200L |
|---|---|
| Typ ostrza mieszającego | Łopatka śmigła |
| Kontrola prędkości | Zmienna prędkość |
| Tryb mieszania | Napęd silnikowy |
| Kontroler | Mikrokomputer |