| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Pojedyncza rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 20-400 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Wylot | pojedyncze gniazdko |
| Silnik | Siemens |
| Falownik | WĄTEK |
| Konstrukcja śrubowa | Pojedyncza śruba |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Obsługa posprzedażna | Inżynier zagraniczny |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Obsługa posprzedażna | Inżynier zagraniczny |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |