| Moc ekstrudera (kw) | 355 kW |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Aplikacja | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Moc ekstrudera (kw) | 355 kW |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Aplikacja | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Szczegóły pakowania | Drewniane pudło |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Moc ekstrudera (kw) | 355 kW |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Aplikacja | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełny automatyczny |
| Przetworzone z tworzyw sztucznych | PPR |
| Marka motoryzacyjna | Siemens Original |
| Falownik | WĄTEK |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | W pełni automatyczny |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PYSKATY |
| Główna instalacja elektryczna | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Serwis inżynierski za granicą |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 22KW-160KW |
| Kolor | BIAŁY POMARAŃCZOWY CZARNY |
| ŚREDNICA RURY WODNEJ | 16-630MM |
| Kontrola | PLC |
| Surowiec | granulki pe i recykling płatków pe |
|---|---|
| Produkt finalny | rura gazowa z litą ścianą pe; |
| Pojemność | 500-600kg/h |
| Kolor | dostosowane |
| Ściana rury | Solidna ściana |
| Moc wytłaczarki (kw) | 160 kW |
|---|---|
| Średnica rury | 110-315 MM |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | RURKA GORĄCEJ WODY I OGRZEWANIA |
| MARK LINE | wytłaczarka jednoślimakowa |