| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Pojedyncza rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Konstrukcja śruby | pojedynczy |
|---|---|
| Ocena automatyczna | Pełna automatyka |
| Aplikacja | Rura |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP/PE/PVC |
| Średnica rury | 16-630MM |
| Konstrukcja śruby | pojedynczy |
|---|---|
| Ocena automatyczna | Automatyczny |
| Aplikacja | Rura |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP PE |
| Pojemność | 150-1500kg/godz |
| Numer modelu | LB-75/150 |
|---|---|
| Typ przetwarzania | PE |
| Model | SJ-30 |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Konstrukcja śruby | pojedynczy |