| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Konstrukcja śruby | Podwójna śruba / Pojedyncza śruba |
| Automatyczny układ | Automatyczne |
| Silnik | Siemens |
| aplikacji | Rury PCV |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | pe |
|---|---|
| Konstrukcja śruby | pojedyncza śruba |
| Automatyczne ocenianie | Całkowicie automatyczny |
| Orzecznictwo | CE,ISO |
| Napięcie | 380V 50HZ 3 fazy (dostosowane) |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | Φ16-Φ630mm |
|---|---|
| Wydajność produkcyjna | 120-800kg/godz |
| Główna moc silnika | 18,5-90 kW |
| Certyfikat | CE i ISO9001:2000 |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie morskie |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |