| Nazwa | Linia do wytłaczania rur PE |
|---|---|
| Aplikacja | Tworzenie rur |
| Proces plastyczny | PE |
| Contrlller temperatury | Omron |
| Falownik | WĄTEK |
| Condition | New |
|---|---|
| Automatic | Full Automatic |
| Plastic Processed | PPR |
| Main Electrical | Siemens and Schneider |
| After sales Service | Engineer Overseas Service |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Rozmiar rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| prędkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Rozmiar rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| prędkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Rozmiar rury | 20-110mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Ocena automatyczna | Pełna automatyka |
|---|---|
| Aplikacja | Rura |
| Stan | Nowy |
| Certyfikat | CE ISO9001 |
| Kolor | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Moc ekstrudera (kw) | 355 kW |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Aplikacja | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Imię | Linia do wytłaczania rur PE |
|---|---|
| Podanie | Produkcja rur |
| Proces z tworzywa sztucznego | PE |
| Silnik | Siemens |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | 380 V / 220 V. |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Wylot | pojedyncze gniazdko |
| Zakres rur | Rura PE 800-1200mm |
| Woltaż | 380 V/220 V |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| Wylot | Pojedynczy gniazdka |
| Zakres rur | Rura PE 16-110mm |