| Kontrola prędkości | transduktor |
|---|---|
| falownik | WĄTEK |
| Moc silnika | 55 kw + 11 kw |
| Wysokość maszyny | 3,5 metra |
| Jednostka mieszająca | 15 minut na garnek |
| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Konstrukcja śruby | Twin Screw |
| Automatyczny układ | Automatyczne |
| Silnik | Siemens |
| Napięcie | 380V 50 HZ |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Główna część elektryczna | Siemens |
|---|---|
| Napięcie | Dostosowane |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PCV |
| Podanie | Profil |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Konstrukcja śruby | Twin Screw |
|---|---|
| Automatyczny układ | Całkowicie automatyczny |
| Silnik | Siemens |
| Napięcie | 380V 50 HZ |
| Proces z tworzywa sztucznego | PE |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 300L / 600L |
|---|---|
| TYP MIESZALNIKA | Pionowy |
| WŁADZA NOTORA | 45/55/11KW |
| ROZŁADUNEK | Pneumatyczny |
| Temperatura | KONTROLA AOTOMATYCZNA |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ |
| Szybkość linii produkcyjnej | 1-5 m / min |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |