| Stan | Nowy |
|---|---|
| Numer modelu | SJSZ |
| Szybkość linii produkcyjnej | 1-5 m / min |
| Surowiec | WPC |
| Konstrukcja śrubowa | Podwójna śruba |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 800L/3000L |
|---|---|
| TYP MIESZALNIKA | PIONOWY |
| WŁADZA NOTORA | 83/110/130KW |
| ROZŁADUNEK | AUTO PNEUMATYCZNY |
| TEMPERATURA | KONTROLA AOTOMATYCZNA |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 500L/1000L |
|---|---|
| Typ miksera | wertykalny horyzontalny |
| WŁADZA NOTORA | 55/72/15KW |
| Rozładowanie | AUTO PNEUMATYCZNY |
| Temperatura | KONTROLA AOTOMATYCZNA |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |