| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Silnik | SIEMENS WYPRODUKOWANO W CHINACH |
|---|---|
| Ciągnąć się | Odciąganie dwoma pasami |
| Nóż | PRZECINARKA |
| Szybkość wytłaczania | 0,8-1 m/min |
| Pojemność | 300kg/godz |
| Plastic Processed | PVC |
|---|---|
| Usage | Water Pipe |
| Model | SJSZ |
| Condition | New |
| Screw Design | Twin Screw |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Konstrukcja śruby | pojedynczy |
|---|---|
| Ocena automatyczna | Pełna automatyka |
| Aplikacja | Rura |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP/PE/PVC |
| Średnica rury | 16-630MM |
| Wyjścia | 10 do 30 kg/godz |
|---|---|
| Asortyment produktów | Średnice śrub 45 i 51 mm |
| Model | SJSZ |
| Stan | nowy |
| Konstrukcja śruby | śruba bliźniacza |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 800L |
|---|---|
| TYP MIESZALNIKA GRZEJNEGO | PIONOWY |
| WŁADZA NOTORA | 83/110 kW |
| ROZŁADUNEK | AUTO PNEUMATYCZNY |
| TEMPERATURA | KONTROLA AOTOMATYCZNA |
| Final product | PVC productions |
|---|---|
| Usage | Water Pipe |
| Model | SJZ-65/132 conical double screw extruder |
| Condition | New |
| Screw Design | Twin Screw |