| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowiec | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Typ ekstrudera | 51/105 STOŻKOWA WYTŁACZARKA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 20*20 |
| Moc silnika | Siemensa |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 55 kW |
| Kolor | niestandardowe |
| UMMER RURY | PODWÓJNA RURA |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Typ ekstrudera | 51/105 STOŻKOWA WYTŁACZARKA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 20*20 |
| Moc silnika | Siemensa |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22 kW |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |