| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Nazwać | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folii |
| Plastikowy | PCV |
| Podanie | robienie fajek |
| Surowiec | Proszek PVC |
| MODEL EKSTRUDERA | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240MM |
| Moc silnika | 55 kW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowiec | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| MODEL EKSTRUDERA | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240MM |
| Moc silnika | 55 kW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowiec | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| MODEL EKSTRUDERA | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240MM |
| Moc silnika | 55 kW |
| Surowiec | PCW I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | PCW I DODATKI |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |