| Typ ekstrudera | 51/105 STOŻKOWA WYTŁACZARKA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 50 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA WYCIĄGI GĄSIENICOWE |
| Typ wytłaczarki | 51/105 STOŻKOWA WYTŁACZARKA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| Rozmiar profilu | T/T, akredytywa, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | DWA WYCIĄGI GĄSIENICOWE |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| MODEL WYTŁACZARKI | WYTŁACZARKA DWUŚRUBOWA STOŻKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1240 mm |
| Moc silnika | 55kW |
| Surowiec | PCV I DODATKI |
| ODCIĄGI | DWA NIEZALEŻNE TORY |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Typ ekstrudera | 55/110 STOŻKOWA EKSTRUDERA DWUŚLIMAKOWA |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 1180 mm |
| Moc silnika | 22kw |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA NIEZALEŻNE UTWORY |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| Typ wytłaczarki | 55/110 stożkowa wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1180 mm |
| Moc silnika | 22KW |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Off-off | Dwa niezależne utwory |
| EXTRUDER TYPE | 51/105 CONICAL TWIN SCREW EXTRUDER |
|---|---|
| ROZMIAR PROFILU | 50 mm |
| MOTOR POWER | 22KW |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| PRZEJAZDY | DWA WYCIĄGI GĄSIENICOWE |