| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| Produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| Produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| Produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| Produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 1000L |
|---|---|
| CHŁODZONY TYP MIESZALNIKA | POZIOMY |
| WŁADZA NOTORA | 11KW |
| ROZŁADUNEK | PNEUMATYCZNY |
| TEMPERATURA | Automatyczna kontrola |
| Typ ekstrudera | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
|---|---|
| Napęd | 75kw |
| Surowce | PP/PE i pelety i dodatki z drewna |
| Wydajność wyjściowa | 400kg/godz |
| Sposób przetwarzania | Tłoczenie |
| Nóż | Przecinarka |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 300 mm |
| Moc silnika | 37 kW |
| surowiec | WPC |
| Off-off | GĄSIENICE |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Obsługa posprzedażna | Inżynier zagraniczny |
| Średnica rury | 90-315 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 75 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Liczby rur | Pojedyncza rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 1000L |
|---|---|
| TYP MIESZANIA | TYP U |
| WŁADZA NOTORA | 15kW |
| ROZŁADUNEK | AUTOMATYCZNY PNEUMATYCZNY |
| Temperatura | AOTOMATYCZNY |