| Napięcie | 380 V / 220 V. |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Wylot | pojedyncze gniazdko |
| Zakres rur | Rura PE 800-1200mm |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| produkty końcowe | Proszek |
| Moc silnikowa | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| OBJĘTOŚĆ STATKU | 800L |
|---|---|
| TYP MIESZALNIKA GRZEJNEGO | PIONOWY |
| WŁADZA NOTORA | 83/110 kW |
| ROZŁADUNEK | AUTO PNEUMATYCZNY |
| TEMPERATURA | KONTROLA AOTOMATYCZNA |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| Produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Średnica rury | 75-315 |
|---|---|
| MOC EKSTRUDERA | 75kw |
| Kolor | niestandardowe |
| Numery rur | Pojedyncza rura |
| Surowce | PROSZEK PVC I DODATKI |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| Produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Pojemność | 500-1000 kg/godz. |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| Produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Pojemność | 100-500 kg/godz |
|---|---|
| MARNOWANY PLASTIK | ZNISZCZONA RURA LUB PROFIL |
| Produkty końcowe | Małe cząstki |
| Moc silnika | 37 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |