| Produkt końcowy | Produkcja PCV |
|---|---|
| Stosowanie | Wodociąg |
| Model | Wytłaczarka stożkowa dwuślimakowa SJZ-65/132 |
| Stan | Nowy |
| Konstrukcja śruby | śruba bliźniacza |
| Model wytłaczania | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Rozmiar profilu | 1240MM |
| Moc silnika | 55KW |
| surowiec | WPC I DODATKI |
| Nóż | Przecinarka |
| Średnica rury | 75-250 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55KW |
| Kolor | dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Średnica rury | 16 ~ 800 mm |
|---|---|
| Marka stycznika | Siemensa |
| Pojemność | 120 ~ 800 kg/godz |
| Czas dostawy | 45 dni |
| Zainstaluj moc | 37 ~ 600 kW |
| Kontrola | Automatyczny |
|---|---|
| Mikser | Kombinacja pionowa/pozioma |
| Notor Power | 83/110/22 kW |
| Karmienie | Auto-pneumatyczny |
| Numer modelu | Srl-z |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni Woking |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 15 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Zhangjiagang |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni Woking |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 15 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Zhangjiagang |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni Woking |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 15 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Zhangjiagang |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni Woking |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 15 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Zhangjiagang |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni Woking |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 15 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Zhangjiagang |