| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-63mm; 3 warstwy |
| Wydajność ekstrudera | 350kgs/h dla wewnętrznego i zewnętrznego +180kgs/h środkowy GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3 warstw z dwoma ekstruderami |
| Szybkość produkcji | 12 m/min; 20 m/min; 28m/min |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Surowiec | PP PE PPR |
|---|---|
| Konstrukcja śrubowa | Pojedyncza śruba |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | RURA PPRC |
| Falownik | Marka ABB |
| Konstrukcja śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Pojemność | 150-200kg/h |
| Orzecznictwo | CE,ISO |
| Automatyczne ocenianie | W pełni automatyczny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |