| Moc wytłaczarki (kw) | 55kw |
|---|---|
| Średnica rury | 16-160 MM |
| Podanie | RURA PPRC |
| Maksymalna wydajność | 150 kg / godz |
| Prędkość wytłaczania | 2-15m/min |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | W pełni automatyczny |
| Serwis pogwarancyjny | Serwis inżynierski za granicą |
| Podanie | Rura |
| Konstrukcja śrubowa | Pojedyncza śruba |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-63mm; 20-63mm; 3 layer 3 warstwy |
| Wydajność wytłaczarki | 350kgs / h dla wewnętrznego i zewnętrznego + 180kgs / h środkowego GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3-warstwowe z dwoma wytłaczarkami |
| Szybkość produkcji | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| nazwa produkcji | Maszyna do produkcji rur PPR z włókna szklanego PPR |
|---|---|
| Wielkość rury | 20-63mm; 20-63mm; 3 layer 3 warstwy |
| Wydajność wytłaczarki | 350kgs / h dla wewnętrznego i zewnętrznego + 180kgs / h środkowego GF |
| Umrzeć głową | Współwytłaczanie 3-warstwowe z dwoma wytłaczarkami |
| Szybkość produkcji | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | Pełna automatyka |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PPR |
| Główny elektryczny | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynier za granicą |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | W pełni automatyczny |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE |
| Główna instalacja elektryczna | Siemens i Schneider |
| Serwis pogwarancyjny | Serwis inżynierski za granicą |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |