| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-1000MM |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| LINIA ZNACZ | - Tak, proszę. |
| Średnica rury | 16-630 |
|---|---|
| Moc wytłaczarki | 55 kW |
| Kolor | Dostosowane |
| Rury Umbers | Podwójna rura |
| Surowiec | PVC proszek i dodatki |
| Moc wytłaczarki (kw) | 280D.C. |
|---|---|
| Średnica rury | 630 mm |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | Ścieki |
| CITTER | PRZECINARKA PLANETARNA |
| Napięcie | 380 V / 220 V. |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| waga | 8000 kg |
| MARK LINE SPRZĘT | wytłaczarka jednoślimakowa |
| Imię | Linia do wytłaczania rur PE |
|---|---|
| Podanie | Produkcja rur |
| Proces z tworzywa sztucznego | PE |
| Konstrukcja śrubowa | Pojedyncza śruba |
| Orzecznictwo | CE,ISO |
| Nazwa | Linia do wytłaczania rur PE |
|---|---|
| Podanie | produkcja fajek |
| Proces plastyczny | PE |
| Silnik | Siemens |
| zakres średnic | 16-1000mm |
| Imię | Linia do wytłaczania rur PE |
|---|---|
| Podanie | Produkcja rur |
| Proces z tworzywa sztucznego | PE |
| Silnik | Siemens |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP PE PPR |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Całkowicie automatyczny |
| Certyfikat | CE ISO9001 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Konstrukcja śrubowa | Pojedyncza śruba |
| Nazwa | Linia do wytłaczania rur PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | owijanie folią |
| Plastikowy | PCW |
| Podanie | produkcja rur |
| surowiec | proszek pcv |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |