| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Rura spustowa |
|---|---|
| Konstrukcja śrubowa | Pojedyncza śruba |
| Orzecznictwo | CE,ISO |
| Napięcie | 380 V 50 HZ 3 fazy (dostosowane), zapotrzebowanie klienta |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| kolor | Czarny czy biały |
|---|---|
| Średnica rury | 16-630mm |
| Szybkość produkcji | 1-8 m / min |
| Moce produkcyjne | 120-800 kg / godz |
| Stan | Nowy |
| Moc wytłaczarki (kw) | 37kw |
|---|---|
| Średnica rury | 16-32 mm |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | Rura PEX |
| MARK LINE | wytłaczarka jednoślimakowa |
| Szczegóły pakowania | Drzewna skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Wylot | pojedyncze gniazdko |
| Silnik | Siemens |
| Falownik | WĄTEK |
| Konstrukcja śrubowa | Pojedyncza śruba |
| Moc wytłaczarki (kw) | 55kw |
|---|---|
| Średnica rury | 16-110MM |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | RURA PPRC |
| MARK LINE | wytłaczarka jednoślimakowa |
| Szczegóły pakowania | Drewniane pudło |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniane pudło |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 ROK |