| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Średnica rury | 16-160mm |
|---|---|
| napięcie | 380 V 50 Hz 3Phase (dostosowany), popyt na klienta |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
| Gwarancja | 2 lata |
| Średnica rury | 16-160mm |
|---|---|
| napięcie | 380 V 50 Hz 3Phase (dostosowany), popyt na klienta |
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inst |
| Gwarancja | 2 lata |
| Moc ekstrudera (kw) | 355kw |
|---|---|
| Średnica rury | 355-800MM |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Zastosowanie | Woda WADZIA |
| LINIA ZNACZ | JEDNA LINIA LUB INDYWIDUALNE |
| Szczegóły pakowania | drewniane pudło |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Linia do wytłaczania rur PE |
|---|---|
| Zastosowanie | produkcja rur |
| Proces plastyczny | PE |
| Silnik | SIEMENS |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Napięcie | 220v / 380v / 440v / opcjonalnie dla linii do produkcji rur z tworzyw sztucznych PE pp |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Wylot | pojedyncze gniazdko |
| Imię | Linia do produkcji rur z tworzyw sztucznych PE PP |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |