| Moc wytłaczarki (kw) | 400 kW |
|---|---|
| Średnica rury | 710-1200 MM |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Podanie | Wodociąg |
| Zbiornik próżniowy | PROCES KALIBRACJI I CHŁODZENIA |
| Surowiec | granulki pe i recykling płatków pe |
|---|---|
| Produkt finalny | rura gazowa z litą ścianą pe; |
| Pojemność | 500-600kg/h |
| Kolor | dostosowane |
| Ściana rury | Solidna ściana |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniane pudło |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Drewniane pudło |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Średnica śruby | 65mm |
| Współczynnik LD | 33:1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Surowiec | Granulat PE i przedmieszka |
|---|---|
| Średnica rury | 20mm-110mm |
| Wydajność (kg/godz.) | 250kg/h-300kg/h |
| Silnik | Siemens Beide |
| rodzaj śruby | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Szczegóły pakowania | Film i drewniana skrzynka |
|---|---|
| Materiał | polietylen |
| Średnica śruby | 60mm |
| Współczynnik LD | 38:1 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | Linia do produkcji tworzyw sztucznych, linia do wytłaczania tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Automatyczna ocena | W pełni automatyczny |
| Podanie | Rura |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP / PE |
| Średnica rury | 50-200 mm |